Sazak ve Saraç Özel EOSB MTL'ne hayran kaldılar Tüm Haberler

Sazak ve Saraç Özel EOSB MTL'ne hayran kaldılar

Adalet Komisyonu Başkanı Arif Hamdi Sazak, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Nuri Ahmet Saraç, Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler. Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli ile atölyeleri ve sınıfları gezen Sazak ve Saraç, okul müdürü Bülent Seğmen’den okul hakkında bilgi aldılar.

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir sanayisinin yıllardır özlemini çektiği ve 2019 yılında 100 öğrenci ile eğitim hayatına başlayan okulun, gelinen noktada öğrenci kapasitesinin 1400’e ulaştığını, şehrin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını aktardı. Okulun kuruluş amaçlarından söz eden Küpeli, bilimsel çalışmalar yanı sıra yetiştirecekleri nitelikli teknik elemanlarla Eskişehir sanayisinin geleceğinin biçimlendirilmesinde büyük rol oynayacağını ifade etti.

Adalet Komisyonu Başkanı Arif Hamdi Sazak, İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Nuri Ahmet Saraç, böylesine değerli ve donanımlı bir okulun Eskişehir’e kazandırılmasından dolayı Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli ve yönetimine teşekkürlerini ileterek, “Gerek derslikleri gerek atölyeleri ile modern, çağımıza uygun bir okul oluşturulmuş. Eskişehir’e, ülkemize böylesine değerli bir okul kazandırdıkları için başta Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli olmak üzere yönetimine çok teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundular.

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı