Sağlık İl Müdürü Bildirici'den ziyaret Tüm Haberler

Sağlık İl Müdürü Bildirici'den ziyaret

Eskişehir Sağlık İl Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yaşar Bildirici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Küpeli, Eskişehir OSB’de yürütülen çalışmalar ve yatırımlar hakkında Bildirici’ye bilgiler verdi. Eskişehir OSB olarak Sağlık İl Müdürlüğü ile her zaman uyum içerisinde çalıştıklarını ileten Başkan Küpeli, “Yıllardır Sağlık İl Müdürlüğümüz ile uyum içerisinde çalışıyoruz.  Bölgemize 112 Acil Ambulans İstasyonu açtık. Çalışanlarımızı bilgilendirmek, işçi sağlığını güvence altına alabilmek adına çok sayıda eğitim ve seminere ortak imza attık. Bu ve benzeri iş birliklerimiz önümüzdeki dönemde artarak devam edecektir” dedi. Küpeli, sağlık hizmetlerinin kaliteli ve verimli sunulmasına yönelik atılacak adımlarda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. 

Eskişehir Sağlık İl Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yaşar Bildirici ise kent genelinde sağlık alanında yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kurumlar arası iş birliğini çok önemsediklerini belirten Bildirici, Eskişehir OSB ile yıllardır süregelen uyumlu çalışmanın ilerleyen dönemlerde de artarak devam edeceğini iletti.

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı