Nadir Küpeli’den Eskişehirspor’a Destek Tüm Haberler

Nadir Küpeli’den Eskişehirspor’a Destek

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca ve Taraftar Birliği Başkanı Murat Diri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’ye ziyarette bulundular.

 

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca ve kulüp yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret ettiler.

 

Her zaman Eskişehirspor’a destek olduk

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli “Eskişehirspor’umuzun tekrar eski başarılı günlerine iyi bir yönetim anlayışı ve mali disiplinle döneceğine inanıyorum. Profesyonelleşme çok önemli. Dünyanın bütün büyük spor kulüpleri bu şekilde başarılı oluyorlar. Bizim de bunu en kısa sürede yapmamız lazım. Bu konuda atılacak mantıklı tüm adımlara, Eskişehir camiası her zaman destek olacaktır. Bizler her zaman her şart ve durum altında kamuoyu bilmese de hep Eskişehirspor’umuza destek olduk. İçinde bulunulan durumdan çıkmak için, Yönetimin canla başla çalıştığını görüyoruz. Bizde kulübümüze destek olmak amacıyla bugün bir loca satın aldık. Ben Eskişehirspor’a yeni sezonda tekrar başarılar diliyorum. İnşallah birkaç yıl içinde azimli ve kararlı bir çalışmayla, futbolcularımızın da giydikleri formanın hakkını vererek oynamalarıyla; tekrar arzu ettiğimiz yerde ve ligde olacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Koca, EOSB ve Sanayimiz her zaman yanımızda oldu

Ziyarette Başkan Koca Eskişehirspor’u daha iyi noktalara taşımak ve çıkarmak için elbirliğiyle çalıştıklarını belirterek “Eskişehirspor’umuzu eski güzel günlerine çıkarmak için yönetim kurulumuzla birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Değerli sanayicilerimizi ve iş dünyamızın yöneticilerini ziyaret ediyoruz. Tüm iş çevreleriyle sürekli görüşmeler halindeyiz, kulübümüzün mali imkanlarını arttırmaya çalışıyoruz. Sağ olsunlar onlarda imkanları ölçüsünde bizlere sürekli destek oluyorlar. Eskişehirspor’u eski başarılı dolu günlerine tekrar çıkaracağımıza bizler inanıyoruz. Bugün de Eskişehir OSB Başkanımız Nadir Küpeli’yi ziyaret ettik. Kendisi bir loca alarak, kulübümüze her zaman olduğu gibi desteğini gösterdi. Kendisine Eskişehirspor ve taraftarlarımız adına çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Erkan Koca, günün anısında Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli’ye hatıra koleksiyon forması armağan etti.

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı