Eskişehir OSB'den Eskişehirspor'a kahvaltı Tüm Haberler

Eskişehir OSB'den Eskişehirspor'a kahvaltı

Eskişehirspor yönetimi, teknik heyet ve futbolculara verilen moral kahvaltısında konuşan Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, “Güzel ve özlediğimiz tabloyu ortaya koyuyorsunuz. Sizler birer kahramansınız. Bu takımda Eskişehirlilik ruhu ve inanç var. Bu inançla Eskişehirspor’umuz layık olduğu yere hızla geleceğine inanıyor ve sizlere çok güveniyoruz” diye konuştu.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Başkan Vekili Metin Saraç, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ilk yarının son maçı olan Ankara TKİ karşılaşması öncesi Eskişehirspor yönetimi, teknik heyet ve futbolcularla kahvaltıda bir araya gelerek, moral verdiler.

Şampiyon olacağınıza inancımız tam

Eskişehir OSB Müdürlüğünde düzenlenen kahvaltıda konuşan Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehirspor’un hak etmediği bir ligde yer aldığını sezon sonunda bu takımın şampiyon olacağına inançlarının tam olduğunu aktardı. “Biz Eskişehirliyiz, Eskişehir’imizi ve Eskişehirspor’umuzu çok seviyoruz” diyen başkan Küpeli, “Takımımızın bulunduğu sürecin ve olmaması gereken bir yerde olduğunun da farkındayız. Şunu da unutmamak lazım deniz dalgalanmadan durulmuyor, bazen de en dibe vurmadan, tekrar yükselişe geçilemiyor ve sahip olunan kıymetlerin değeri anlaşılamıyor. Takım olarak sanırım Eskişehirspor’da bu dönemi yaşıyor. Ancak, artık ibrenin tersine döndüğünü düşünüyorum. Mevcut puan durumuna baktığımda 28 puanla birinci sıradayız. İnşallah sezonu da şampiyonlukla tamamlayacağınıza ben inanıyorum” dedi.

Eskişehir OSB olarak her zaman yanınızdayız

Başkan Küpeli, “Güzel ve özlediğimiz tabloyu ortaya koyuyorsunuz. Sizi kutluyorum. Sizler birer kahramansınız. Bu takımda Eskişehirlilik ruhu ve inanç var. Bunu görüyoruz. Bu inançla Eskişehirspor’umuz layık olduğu yere hızla geleceğine inanıyor ve sizlere çok güveniyoruz” diye konuştu. Eskişehir OSB olarak yasaların verdiği imkanlar dahilinde Eskişehirspor’un her zaman yanlarında olduklarını aktaran Başkan Küpeli, “Eskişehir OSB yönetimi olarak, başkanımıza ve sizlere hep destek olmaya çalıştık. Gönlümüz her zaman sizlerle beraber. Sizlerin elde edeceği sportif başarıların sonrası da şehrimiz her zaman maddi ve manevi olarak sizlerin yanında olacaktır. Eskişehir OSB olarak bizde her daim yanınızda olmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Bu birliktelik inşallah şehre yansır

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, Eskişehir OSB’nin her zaman destekçileri olduğunu ifade ederek, “Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulumuz ve yönetim kurulu üyeleri sadece bugün değil geçmiş zamanda da her zaman Eskişehirspor’un yanında oldular. Bu verilen destek tüm şehre ve şehrimizdeki tüm sanayicilere, tüm şehirdeki iş adamlarına, tüm şehirdeki bürokrasiye, atanmışlara ve seçilmişlere inşallah örnek olur” dedi. Eskişehirspor Teknik Direktörü Levent Kartop, takımı el birliğiyle layık olduğu yere getirmek için mücadele ettiklerini söyleyerek, “Buranın ne kadar büyük bir camia olduğunu bilerek geldik. Bu camianın bulunduğu lig her zaman Süper Ligdir. Bizler sahada mücadele edip sizlerin de dışarıda bizlere destek vereceğinizi bugün bir kez daha gördük. Destekleriniz için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Eskişehirspor takım kaptanı Serdar Sudun ise sezon sonunda şampiyon olacaklarına inançlarının tam olduğunu aktararak, şampiyonluk yolunda şehrin desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Eskişehirspor OSB Müdürlüğünde gerçekleşen kahvaltıya Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca yanı sıra, Eskişehir OSB Başkan Vekili Metin Saraç, Yönetim Kurulu Üyeleri Yavuz Ayva, Hikmet Çetin ve Denetim Kurulu Üyeleri Erol Öz ve Hasan Hakan Bayar, Eskişehirspor Başkan Vekili Özgür Marankoz, yöneticiler, Teknik Direktör Levent Kartop, Sportif Direktör Özgür Gedik, teknik heyet ve futbolcular ile Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri katıldı.

 

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı