Bilge'den Başkan Küpeli'ye veda ziyareti Tüm Haberler

Bilge'den Başkan Küpeli'ye veda ziyareti

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge görev süresinin sona ermesi dolayısıyla Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli'ye veda ziyaretinde bulundu. Bilge, görev süresi boyunca Eskişehir OSB ile hep uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, desteklerinden dolayı Başkan Küpeli'ye teşekkür etti.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge görev süresinin sona ermesi dolayısıyla Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli'ye veda ziyaretinde bulundu. Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Sağlık İl Müdürlüğü ile her zaman uyum içerisinde çalıştıklarını ve önemli iş birliklerine imza attıklarını söyleyerek, “Yıllardır Sağlık İl Müdürlüğümüz ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Özellikle pandemi döneminde aldığımız ciddi önlemlerle bölgemizdeki üretimin durmasının önüne geçmiştik. Sonrasında diğer konularda yaptığımız eğitimler ve seminerlerle çalışanlarımızı bilgilendirmiştik. İlerleyen süreçlerde ise bölgemizdeki iş sağlığının korunması adına ortak eğitimler ve seminerlere imza atmıştık. Müdürümüzün ve Sağlık il müdürlüğünün bizlere katkıları çok oldu” dedi.  Müdür Bilge’nin sağlık alanında önemli çalışmalara imza attığını belirterek, “Sağlık İl Müdürümüz Sayın Bilge’nin görev süresi boyunca sağlık hizmetleri alanında yürüttüğü başarılı çalışmaları takdirle takip ettik. Değerli katkıları ve emekleri için teşekkürlerimizi sunar, yeni yaşantısında da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge ise, “İl Sağlık Müdürü olarak görev yaptığım sürede ilimizin sağlık tesislerinin standartlarını yükselterek sağlık çalışanlarımızın hizmet sunumunda ve vatandaşların daha kaliteli sağlık hizmeti alması için gerekli olan sağlık yapılarının yenilenmesi için üzerine çalışmalar yaptık. Görev sürem boyunca Bakanlığımızın önderliğinde sağlık politikalarının yerel düzeyde yürütülmesi için gayret ettik. Eskişehir OSB ile ise her zaman uyum içerisinde çalıştık. Özellikle Covid-19 pandemisi süresince ilimizde önemli ve güzel işbirliklerine imza attık. Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Nadir Küpeli ve ekibine bu süre zarfı boyunca vermiş oldukları tüm desteklerden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı