Başkan Küpeli'den Tepebaşı Kaymakamı Yücel'e hayırlı olsun ziyareti Tüm Haberler

Başkan Küpeli'den Tepebaşı Kaymakamı Yücel'e hayırlı olsun ziyareti

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli Tepebaşı Kaymakamı Sadettin Yücel’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli Tepebaşı Kaymakamı Sadettin Yücel’i ziyaret etti. Kaymakam Yücel’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Küpeli, Eskişehir OSB’de yürütülen çalışmalar, projeler ve yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Küpeli, Eskişehir’e ve ülke ekonomisine değer katmak için Eskişehirli sanayiciler ve Eskişehir OSB olarak yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade etti. Eskişehir sanayinin yüzde 80’inin Eskişehir OSB’de üretim yaptığını ifade eden Başkan Küpeli, “Organize Sanayi Bölgemizde 888 firma bulunmaktadır. Bunlardan 630 tanesi üretimde, toplam çalışan sayımız ise 48 bin kişidir. 2025 yılına kadar bölgedeki sanayi kuruluşu sayısının bini geçmesini hedeflerken, çalışan sayımızda yeni tesislerin devreye girmesiyle 55 bin kişiye ulaşacak. Büyük ve önemli yatırımları bölgemize kazandırmak için görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

Kaymakam Sadettin Yücel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Küpeli’ye teşekkür etti. Eskişehir’in çok önemli bir sanayi kenti olduğunu belirten Kaymakam Yücel, Eskişehir sanayisinin daha da gelişimi için kaymakamlık olarak tüm desteği vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi. Eskişehir OSB’yi ziyaret ederek yapılan çalışmaları ve yatırımları yakından görmeyi arzu ettiğini ifade eden Kaymakam Yücel, Başkan Küpeli ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

 

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı