Planlı Elektrik Kesintisi Tüm Duyurular

Planlı Elektrik Kesintisi

Bayramın 2.günü TEİAŞ tarafından 154kV Eskişehir TM-2 trafo merkezindeki 80/100MVA Trafo-C'de 8 saat süreli bakım amaçlı kesinti planlanmıştır. Bu trafodan bağlı hatlarımızdan enerji alan abonelerimizin TEİAŞ'ın yapacağı çalışma nedeniyle uzun süreli kesinti yaşamaması için 21 Temmuz 2021 Çarşamba günü (Bayramın 2.günü) 08:00-08:30 arası ve yine 16:00-16:30 arasındaki kısa süreli manevra amaçlı kesintiler yapılarak enerjili trafo üzerine aktarılması planlanmıştır. TEİAŞ kaynaklı kesintiden kabaca Şehitler Bulvarı (15.Cadde) ve 35.Cadde arasındaki ve Kobi OSB tarafındaki abonelerimiz etkilenecek olmakla beraber kesintiden etkilenecek abonelere ait detaylı liste ekte verilmiştir.

 

 

TEİAŞ tarafından yapılacak kesintinin haricinde bazı OSB dağıtım merkezlerimizde de bakım planlanmış olup lokal kesintiler olacaktır.

 

 

elektrik kesintileri planlanmıştır.

Hangi abonelerimizde kesinti yapılacağı ve kesinti tarih ve saatleri ekli listede verilmiştir. Listede adı olmayan abonelerde kesinti planlanmamıştır.

İşin erken bitirilmesi halinde haber verilmeksizin listede belirtilen saatten daha önce enerji verilebilecektir. Yapacağınız kendi olası iç çalışmalarınızda bu hususun mutlaka göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Kesinti nedeniyle zarara uğramamanız ve geri beslemeyi önleyici tedbirlerinizi almanız hususunda gereğini,

Bilgilerinize önemle rica ederiz.

 

 

İLGİLİ YAZI VE FİRMA LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ


LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı