Eskişehir OSB'den Komutana hayırlı olsun ziyareti Tüm Haberler

Eskişehir OSB'den Komutana hayırlı olsun ziyareti

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, İl Jandarma Komutanlığına atanan Tuğgeneral Erhan Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi Samet Özkaya, Denetim Kurulu Üyeleri Erol Öz, Hasan Hakan Bayar ve Bölge Müdürü Erhan Tatar yer aldı.

Gerçekleşen ziyarette Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir’e Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi hakkında detaylı bilgiler verdi. Toplumun huzuru ve güveninin sağlanması adına Jandarma Komutanlığının önemine dikkat çeken Başkan Küpeli, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi yönetimi olarak Jandarma Komutanlığı ile önemli iş birliklerine imza attıklarını, yürütülen çalışmaların artarak devam edeceğine inandıklarını söyledi.

İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eskişehir OSB yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Eskişehir’de görev yapacak olmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen Tuğgeneral Demir, teşkilat olarak halkın huzur ve güvenini sağlamak için çalışacaklarını kaydetti. Eskişehir OSB’nin jandarma teşkilatına sağladığı destek ve imkanlar içinde teşekkür eden Demir, huzur ve güven ortamını tesis edilmesinde kurumların desteği ve iş birliğinin büyük önem taşıdığını dile getirdi.

 

 

 

 

 

 


EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI NACE

OSB HARİTASI SEKTÖREL

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı