Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Meslek Lisesi Projesi Tüm Duyurular

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Meslek Lisesi Projesi

Eskişehir Organize Sanayi Bölgemizin Yeni Vizyon Projelerinden olan, sanayimizin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirmeyi hedefleyen, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Meslek Lisesi Projesi hazırlatılacaktır.

 

Konuyla ilgilenenler www.eosb.org.tr web sayfamızdan bilgi edinebilir ve isteklilerin yapılan duyuruda, ayrıca yazımız ekinde de belirtilen ihtiyaç programına uygun nitelikteki projelerini en geç 29.03.2019 Cuma saat 15:00 ‘a kadar Bölge Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir. Sunulan Konsept Projelerden yapılacak değerlendirmeler sonucunda beğenilen projenin müellifi ile uygulama projesi hazırlanması yönünde görüşmeler ve sözleşme imzalama sürecine başlanılacaktır.

 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Meslek Lisesi

Konsept Projesinin Hazırlanmasına Ait Bilgiler

 

“Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Meslek Lisesi” Ek-1 ‘de bilgileri verilen imar çapında gösterilmiş alanda (Kurulacak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yaşam Merkezi ile ESOGÜ Meslek Yüksek Okulunun arasındaki alan) yapılacaktır.

 

Meslek Lisesi Projesi ile Eskişehir Sanayisin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücü yetiştirilmiş olacaktır. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Meslek Lisesi’nde;

 

 

Üniteleri olacaktır. Ünitelere ait İhtiyaç Programı ve teknik bilgilere Ek-2 ‘de yer verilmiştir. Yapılacak olan Konsept Projeler ( 600mmX400mm ) ölçülerdeki paftalara hazırlanıp fotoblok olarak sunulacaktır. Hazırlanan paftalar vaziyet planını içerecek şekilde 3 boyutlu olarak tasarlanacak ve ünitelerin adları ve alanları konsept projeye işlenecektir.

 

EKLER

Ek-1 Bölgenin Uydu Görüntüsü

 

Ek-2 Meslek Lisesi İhtiyaç Programı

 

Ek-3 Meslek Lisesi Yapılacak Bölgenin İmar Durumu

 

Ek-4 Meslek Lisesi Yapılacak Bölgenin İmar Durumu (dwg)

 
 
 

LANSMAN VİDEOSU

EOSB TANITIM FİLMİ

OSB HARİTASI

EOSB Whatsapp İhbar Hattı EOSB Whatsapp Bilgi Hattı